O firme

Keramik Studio Vám ponúka kvalitné  pálené tehlové obklady. V našich výrobkoch sú zužitkované skúsenosti s výrobou keramiky od roku 1990, kedy bola naša spoločnosť založená.

Starodávne tehlové múry sa stali inšpiráciou pre naše obklady rustic. Pálené tehlové obklady sa používajú na realizáciu fasád budov, múrov, plotov, či dotvorenia interiérov. Sú vyrábané z čistého prírodného materiálu, vypalovaného na 1 080 st. C. Oxidy kovov, prevažne železa vytvárajú na tehlách rôznorodé neopakovateľné odtiene od žltej cez červenú až po čiernu. Zinok dodáva ze biely odtieň. Tehly vyrábame razením do foriem pod tlakom 30 ton. Materiál sa tým dostatočne zhutní a má vysokú pevnosť. To zaručuje dlhú trvanlivosť na fasáde.

V roku 2015 sme nainštalovali novú tunelovú vypalovaciu pec. Okrem zvýšenia produkcie je pre nás dôležité zvyšovanie kvality výrobkov, čo táto investícia vie zabezpečiť.

Pálená hlina sa stáva večnou, takto upravená ohňom sa nemení tisícročia. Tak ako sa výroba nezmenila od objavenia keramiky. Mení sa svet okolo nás, nastupujú stále modernejšie a dokonalejšie technológie od automobilov až po lety do vesmíru, kde sa stále používajú keramické materiály po tisícročia overené. Základom zostáva hlina, vážme si tento „obyčajný“ materiál, ktorý sprevádza ľudstvo od pradávna a dopomáha mu napredovať.

Našim poslaním je vytváranie najdokonalejších umeleckých návrhov, výroba širokého sortimentu vysoko kvalitných Keramických výrobkov a ponuka skvelého výberu našim zákazníkom s mimoriadnou úrovňou designu a remeselného spracovania.

0
Ocenenia
0
Projekty
0 K
Realizácie
0
Zamestnanci

Naša História

Keramik Studio bolo založené v roku 1990 bratmi Petrom a Ivanom Jasenským. Naša počiatočná rada výrobkov siahala od rozmanitých džbánkov na pivo, servírovacích súprav na víno až po dekoratívne nástenné taniere a iné ušľachtilé výrobky. Od roku 1994 – ktorý predstavuje míľnik v histórii našej spoločnosti – neustále zlepšujeme úroveň našej produkcie, aby sme uspokojili rastúci dopyt zákazníkov po našich výrobkoch.

Pozývame Vás, aby ste si preverili naše najnovšie návrhy a prezreli si stránky všetkých našich výrobkov. Objavte, prečo sme si zaslúžili veľa uznania spomedzi našich nespočetných spokojných zákazníkov za celé tie roky a posúďte sami. Zistite si, prečo reputácia J&J Keramik Studio za tie roky vzrástla a prečo naši zákazníci znova a znova odporúčajú naše výrobky iným. Prosím, preverujte pravidelne spätne, že každý rok sme zaviedli 8 až 10 nových výrobkov.

Keramik Studio spol. s r.o. je hrdé na svoje dedičstvo. Vďaka našim talentovaným návrhárom a zasväteným profesionálnym pracovníkom dnes pozeráme do budúcnosti s dôverou, ktorá sa opiera o úspechy našej minulosti. Dúfame, že jedného dňa naša firma Keramik Studio bude môcť slúžiť aj Vám.

Prosím, neostýchajte sa nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky k našim výrobkom.

Výrobky Keramik Studio spol. s r.o. sú 100%-ne bezpečné. Naše výrobky nepredstavujú žiadne riziko pre zdravie ľudí. V žiadnom z našich výrobných procesov nepožívame nijaké zmesi alebo farbivá s obsahom olova. Naše výrobky vyhovujú všetkým aplikovateľným zdravotným a bezpečnostným predpisom a sú certifikované ministerstvom zdravotníctva z hľadiska bezpečnosti a neškodnosti pri používaní.

V roku 2001 sme sa transformovali na spoločnosť s r.o. a je samozrejmé, že sme nadviazali na všetko to najlepšie čo bolo vytvorené a rozšírili sme ponuku o dekorované sklo a porcelán. Rozbehli sme  výrobu čísel na dom a urien. Ďalej sme postupne zavádzali lisovaný program ako pizza taniere, gulášové misky a rôzne tanierové sady.

Ďalej rozširujeme ponuku a rozbiehame výrobu  pálených tehlových obkladov na stenu , pre interierové a exterierové použitie.

V ponuke máme viac druhov farieb našich obkladov.Ďalej sú v ponuke aj rôzne lišty ,dvojité kusy , trojuholníkové kusy a rôzne zakončenia a predelenia fasády

Náš výrobný program zameraný výlučne na stavebníctvo a pravidelne sa zúčastňujeme výstav Coneco Bratislava a Domexpo Nitra

Sme schopní vám dodať fasádu na kľuč, zateplenie, omietky, obklady

Pravidelne sa zúčastňujeme výstav Coneco v Bratislave:

Náš katalóg

Stiahnite si náš najnovší katalóg v ktorom nájdete všetky naše produkty na jednom mieste